Home

Competities

Programma Eredivisie 2012 (o.v.)

Kampioen 2011: Beach Soccer Wieringerwerf
Winnaar KNVB Beach Soccer Cup 2011: Beach Soccer Wieringerwerf
Promovendus: Beach Soccer Egmond

27 mei

Sint Oedenrode

 

18.30

Beach Soccer Nijnsel / TVE Sport

Beach Soccer Entopic Hoorn

     

28 mei

Sint Oedenrode

 

18.30

Beach Soccer Egmond

Beach Soccer Nijnsel / TVE Sport

     

2 juni

Maastricht

 

12.30

Beach Soccer Nijnsel / TVE Sport

Augustin BDU Tiel

13.30

Beach Soccer Zeeland

Beach Soccer Rotterdam

14.30

Augustin BDU Tiel

Beach Soccer Egmond

15.30

Pelikaan Beach Soccer Zwolle

Beach Soccer Nijnsel / TVE Sport

16.30

Beach Soccer Egmond

Beach Soccer Zeeland

17.30

Beach Soccer Rotterdam

Pelikaan Beach Soccer Zwolle

     

3 juni

Vlissingen

 

10.00

Beach Soccer Wieringerwerf

BS Boeketterie Wiesmeijer Katwijk

11.00

VVS Den Haag

Beach Soccer Zeeland

12.00

BS Boeketterie Wiesmeijer Katwijk

Interchange Rotterdam

13.00

Beach Soccer Rotterdam

Beach Soccer Wieringerwerf

14.00

Beach Soccer Egmond

VVS Den Haag

15.00

Beach Soccer Zeeland

Beach Soccer Entopic Hoorn

16.00

Interchange Rotterdam

Beach Soccer Egmond

17.00

Beach Soccer Entopic Hoorn

Beach Soccer Rotterdam

     

9 juni

Oirschot

 

15.00

Beach Soccer Nijnsel / TVE Sport

Beach Soccer Wieringerwerf

     

9 juni

Zwolle

 

10.00

Interchange Rotterdam

Beach Soccer Rotterdam

11.00

BS Boeketterie Wiesmeijer Katwijk

Pelikaan Beach Soccer Zwolle

12.00

Augustin BDU Tiel

Interchange Rotterdam

13.00

Beach Soccer Rotterdam

VVS Den Haag

14.00

BS Boeketterie Wiesmeijer Katwijk

Beach Soccer Entopic Hoorn

15.00

Pelikaan Beach Soccer Zwolle

Augustin BDU Tiel

     

17 juni

Arnhem

 

10.00

Augustin BDU Tiel

Beach Soccer Wieringerwerf

11.00

Interchange Rotterdam

Beach Soccer Nijnsel / TVE Sport

12.00

Beach Soccer Wieringerwerf

Pelikaan Beach Soccer Zwolle

13.00

BS Boeketterie Wiesmeijer Katwijk

Augustin BDU Tiel

14.00

Beach Soccer Entopic Hoorn

Interchange Rotterdam

15.00

Beach Soccer Nijnsel / TVE Sport

Beach Soccer Zeeland

16.00

Pelikaan Beach Soccer Zwolle

Beach Soccer Entopic Hoorn

17.00

BS Boeketterie Wiesmeijer Katwijk

Beach Soccer Rotterdam

     
     

23 juni

Midddelburg

 

10.00

Augustin BDU Tiel

VVS Den Haag

11.00

Beach Soccer Rotterdam

Beach Soccer Egmond

12.00

VVS Den Haag

Pelikaan Beach Soccer Zwolle

13.00

Augustin BDU Tiel

Beach Soccer Zeeland

14.00

Interchange Rotterdam

Beach Soccer Wieringerwerf

15.00

Beach Soccer Egmond

BS Boeketterie Wiesmeijer Katwijk

16.00

Pelikaan Beach Soccer Zwolle

Interchange Rotterdam

17.00

Beach Soccer Zeeland

BS Boeketterie Wiesmeijer Katwijk

     

30 juni

Amstelveen

 

12.00

Beach Soccer Entopic Hoorn

Beach Soccer Wieringerwerf

13.00

Beach Soccer Zeeland

Interchange Rotterdam

14.00

Beach Soccer Entopic Hoorn

Beach Soccer Egmond

15.00

Beach Soccer Wieringerwerf

Beach Soccer Zeeland

16.00

Beach Soccer Rotterdam

Beach Soccer Nijnsel / TVE Sport

17.00

Beach Soccer Egmond

Beach Soccer Wieringerwerf

     

10 juli

Scheveningen

 

20.00

VVS Den Haag

BS Boeketterie Wiesmeijer Katwijk

     

14 juli

Scheveningen

 

9.00

 

KNVB Beach Soccer Cup

     

15 juli

Scheveningen

 

10.00

VVS Den Haag

Beach Soccer Nijnsel / TVE Sport

11.00

Beach Soccer Zeeland

Pelikaan Beach Soccer Zwolle

12.00

Beach Soccer Nijnsel / TVE Sport

BS Boeketterie Wiesmeijer Katwijk

13.00

VVS Den Haag

Beach Soccer Entopic Hoorn

14.00

Beach Soccer Rotterdam

Augustin BDU Tiel

15.00

Pelikaan Beach Soccer Zwolle

Beach Soccer Egmond

16.00

Beach Soccer Wieringerwerf

VVS Den Haag

17.00

Beach Soccer Entopic Hoorn

Augustin BDU Tiel

     

17 juli

Scheveningen

 

20.00

Interchange Rotterdam

VVS Den Haag

     
 

PLAY-OFFS

 
     

21/22 jul

Scheveningen

 

N.t.b

NR 1.

NR. 4

N.t.b

NR 2.

NR. 3

     

N.t.b

FINALE

 

* Speelschema onder voorbehoud, kan eventueel nog gewijzigd worden.

 

 

 



E-Force